Naša veľká štvrtácka stanovačka dopadla na jednotku!
Najprv sme si zahrali spoločenské hry, potom rozvoňali školský dvor opekanými špekáčikmi, slaninkou, klobáskami a chlebíkom. Nechýbalo veľa smiechu, rozhovorov a skvelej nálady.
Keď sa zotmelo, premenili sme školský dvor na letné kino pod hviezdami. S popcornom v rukách sme si užili filmovú atmosféru a potom nás čakalo najväčšie dobrodružstvo – prespávačka v stanoch na našom úžasnom školskom dvore. Niektorí zaspali hneď, niektorí ešte dlho riešili životne dôležité otázky a niektorí sa pravidelne uisťovali, či sú všetci stále na svojich miestach. 😊 Našťastie nás v noci nenavštívili ani medvede, ani mimozemšťania, len sem-tam nejaký sen.
Ráno nás čakali skvelé raňajky a pochutili sme si aj na nádhernej a výbornej torte, za ktorú patrí veľké poďakovanie mamičke Matiaska Jágerčíka. Ďakujeme aj pani Rybárskej a pani Vretenárovej za prípravu osviežujúceho a chutného ovocia.
Veľké poďakovanie patrí všetkým rodičom, ktorí nám pomohli postaviť stany, a osobitne rodičom Matejka Moravčíka za pomoc pri príprave ohniska, opekaní, starostlivosť a ochotnú spoluprácu počas celého podujatia.
Po výborných raňajkách nás ešte čakalo upratovanie a odchod domov. Unavení, ale plní krásnych zážitkov sme sa rozlúčili s vedomím, že na túto noc budeme ešte dlho spomínať.
Ďakujem Vám všetkým za pomoc, podporu a spoluprácu. Vďaka Vám mali deti možnosť zažiť niečo výnimočné a som presvedčená, že na túto stanovačku budeme ešte dlho spomínať.
Vaša triedna učiteľka KJ 😊
.png)